Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa w języku obcym

Grudzień, to miesiąc wypełniony życzliwością , radością, ale także świąteczną magią jednoczącą ludzi. Dlatego też uczniowie klas 4 – 6 wykonując Bożonarodzeniową Kartkę udowodnili, że języki innych narodowości nie są nam obce. Marry Chrismas, Frohe Weihnachten, Feliz Navidad, Buon Natale, to najczęściej pojawiające się życzenia na świątecznych dziełach. Ilość przyniesionych kartek, poświadczyła tylko, że konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.

Jury brało pod uwagę pomysłowość, wykonanie oraz poprawność językową.

Poniżej przedstawiamy wyniki :

1 miejsce – Alicja Mackiewicz- klasa 5c

2 miejsce – Julia Chmielewska klasa 4a

3 Julia Bajdor – klasa 4b oraz Szymon Elert klasa 6a

Nagrody ufundowała Rada Rodziców, za co serdecznie dziękujemy