Podsumowanie rywalizacji sportowej w województwie pomorskim

Dziś w Starogardzie Gdańskim odbyło się podsumowanie rywalizacji sportowej w województwie pomorskim za rok szkolny 2019/2020. Był to szczególny rok nie tylko ze względu na pandemię. Nasi uczniowie po raz pierwszy w 10-letniej historii szkoły zwyciężyli klasyfikację szkół w kategorii Igrzyska Dzieci (klasy 6 SP i młodsze). Ponadto w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy 7- 8 SP) zajęliśmy 5 miejsce, natomiast w Licealiadzie 9 miejsce. Podczas uroczystości naszą szkołę reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej Sportowej wraz z przewodniczącym nauczycieli WF Łukaszem Imianowskim. Najlepsze szkoły zostały uhonorowane pamiątkowymi dyplomami oraz voucherami na sprzęt sportowy. Serdeczne gratulacje i podziękowania dla wszystkich uczniów i trenerów.