Złota “czwóreczka” ze SPORTOWEJ !!!

Kolejne medale do kolekcji zdobyli nasi kajakarze. Tym razem podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w kajakarstwie klasycznym w Człuchowie. W regatach wzięło udział blisko 150 zawodników z 11 klubów z województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Na najwyższym stopniu podium po wspaniałym finiszu stanęli uczniowie Szkoły Podstawowej Sportowej w Człuchowie: Konrad Klimek, Szymon Gmura, Adrian Gołubiński i Kamil Kowalczyk (konkurencja K-4 2000m). Ponadto brązowe medale zdobyli Konrad Klimek i Kamil Kowalczyk w konkurencji K-2 2000m. Zawody odbyły się w bardzo niekorzystnych warunkach atmosferycznych, dlatego sukcesy naszych młodych “wodniaków” cieszą bardziej. Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników oraz trenerów.

Pozostałe wyniki naszych uczniów:

7m – Martyna Cukierska/Julia Kowalczyk K-2 2000m

16m – Julia Kowalczyk K-1 2000m

18m – Maja Wisiecka K-1 2000m