“Smoki” UKS ZSS Człuchów Wicemistrzami Polski !!!

Wspaniale zaprezentowali się uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Sportowego oraz Szkoły Podstawowej Sportowej w Człuchowie podczas II Otwartych Mistrzostw Polski w Wyścigach Łodzi Smoczych na łodziach 10-cio osobowych. Zawody zostały rozegrane na torze regatowym Brdyuście w Bydgoszczy na sprinterskim  dystansie 200m. Nasi uczniowie startujący w konkurencji Junior Open po wspaniałej walce zdobyli srebrne medale ustępując tylko gospodarzom Astorii Bydgoszcz. W konkurencji Junior Mikst nasz klub wystawił dwie osady. Starsza i bardziej doświadczona grupa zawodników po raz kolejny zdobyła srebrne medale, natomiast młoda kadra zajęła wysokie 4 miejsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Nasi wioślarze wystartują w tym sezonie jeszcze w Długodystansowych Mistrzostwach Polski w wyścigach łodzi smoczych, które odbędą się już 6 października br. na jeziorze Rychnowskim w Człuchowie, zapraszamy wszystkich do kibicowania !!!

Składy załóg UKS ZSS Człuchów