Cztery medale kajakarzy w Człuchowie

Czterokrotnie “meldowali” się na podium kajakarze, uczniowie Szkoły Podstawowej Sportowej w Człuchowie podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w kajakarstwie klasycznym. Impreza odbyła się na jeziorze Rychnowskim w Człuchowie, gdzie zjechały wszystkie kluby kajakowe z województw: pomorskiego i kujawsko-pomorskiego, w sumie ponad 150 zawodników z 10 klubów. Po złoty medal sięgnął Tomasz Pytlak, który nie dał szans rywalom w najbardziej obsadzonym wyścigu dnia (34 zawodników). Srebrne medale zdobyli: Zofia Blicharz w konkurencji K-1 oraz Tomasz Pytlak z Marcinem Niziałekiem w K-2. Brązowe medale odebrali Marcin Niziałek, Adrian Pruski, Filip Szwemin oraz Piotr Kilkiewicz w konkurencji K-4. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Wyniki MMM Człuchów