Świetny początek sezonu piłkarzy ZSS Człuchów

Od obecnego sezonu nasi młodzi piłkarze, dzięki porozumieniu z MKS Piast Agrochem Człuchów, reprezentują człuchowski klub w rozgrywkach Junior B1, SKO 2018/19. Do tegorocznych zmagań, zespół pod wodzą trenera Piotra Dowkszy, podszedł bardzo mocno odmłodzony. Mimo tego, że w każdym kolejnym meczu nasi chłopcy muszą rywalizować ze starszymi od siebie zawodnikami, nie przeszkodziło im to, na uplasowanie się na pozycji lidera po 4 pierwszych kolejkach rundy jesiennej. Na swojej drodze pokonując: Chojniczankę Chojnice, Szarżę Krojanty i zespół Czarnych Czarne. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy naszych piłkarzy w obecnych rozgrywkach ligowych.

Czarni Czarne – Piast Agrochem Człuchów – 1:3

Piast Agrochem Człuchów – Chojniczanka Chojnice – 5:3

Piast Agrochem Człuchów – MKS Debrzno – 1:3

Piast Agrochem Człuchów – Szarża Krojanty – 5:1

Trener: Dowksza Piotr