Szachiści na start!

Od kilku lat szachy przeżywają swoje odrodzenie. W naszej szkole kółko szachowe prowadzi pani Irena Kubowicz – instruktorka szachowa i prawdziwa pasjonatka tej królewskiej gry. Przybywa też coraz więcej szachistów. Ostatnio odbyły się Drużynowe Powiatowe Turnieje Szachowe i nasi zawodnicy poradzili sobie naprawdę świetnie. Najmłodsza drużyna w składzie: Jakub Dorszyński (kl. VI), Martyna Cukierska, Szymon Stoltmann (kl. V) oraz Krzysztof Chmmurzyński (kl. IV) zajęła I miejsce, natomiast ekipy ze starszych klas:  Dominik Grabka, Miłosz Nita, Wojciech Milewski (kl.VIII) , Magdalena Cyra ( III gimnazjum) oraz Nadia Tomaszczyk, Klaudiusz Przyszlak, Krzysztof Mrożek i Wolodymir Rudenko z liceum  wywalczyły srebrne medale. Wszystkim szachistom gratulujemy, a tym najmłodszym życzymy powodzenia w kolejnym etapie turniejowych zmagań.