Szkolni Mistrzowie Pięknego Czytania

W naszej szkole odbył się szkolny konkurs na Mistrza Pięknego Czytania. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach: klas IV-VI i VII -VIII. Zadaniem każdego uczestnika konkursu, było zaprezentowanie jak najlepszej umiejętności czytania. Jury oceniało płynność, bezbłędność, wyrazistość, dykcję, interpretację czytanego tekstu oraz ogólne wrażenie artystyczne. Komisja miała nie lada wyzwanie, ponieważ wszyscy uczniowie zaprezentowali wysoki poziom umiejętności czytelniczych. Gościem specjalnym  czytelniczego wydarzenia, była Pani Hanna Borzyszkowska –   Dyrektor Pomorskiej Biblioteki Pedagogicznej Filii w Człuchowie, która wręczyła medale  i  statuetki ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły.

Oto zwycięzcy:

Kategoria kl. IV-VI – Bartosz Wielewski klasa  5b

Kategoria VII- VIII – Tomasz Barnik  klasa 7b

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy czerpania wielu przyjemności z czytania książek.