W świecie magii czytelniczej

Podczas  podróży  czytelniczej najmłodsi  odwiedzili  Mruczando na trzy rodziny i jedną kamienicę  autorstwa Grzegorza Kasdepke, w której zaprzyjaźniając się z kotkiem Dzbankiem, psocili  przy tym różne figle. Jednym z najlepszych momentów okazała się jednak  wspólna kocia medytacja i  obserwacja nocnego świata.

Natomiast starsi maratończycy  wraz Julkiem , Tomkiem  poszukiwali   skrzypiec, których magia sprawiła  nie tylko  radość i  uśmiech na twarzy ukochanej osoby , ale  jej chęć  ponownego  zagrania na nich  ulubionych utworów muzyki klasycznej była wzruszającym momentem dla bliskich.

Książki zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

uatrakcyjniły tylko naszą wyprawę  i zachęciły nas do dalszej czytelniczej wędrówki , o której będziemy na bieżąco informować.