Wielki sukces naszych uczniów

Wielki sukces naszych uczniów, którzy reprezentowali nas w Finałach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Dwa ognie usportowione, które odbywały się Czersku. W turnieju udział wzięło 6 najlepszych zespołów z Pomorza.  Rywalizacja w grupie była tak wyrównana, że o kolejności zadecydowała różnica małych punktów. Po podliczeniu wyników zajęliśmy drugie miejsce w grupie za drużyną z Tczewa, w meczu o trzecie miejsce po bardzo wyrównanym spotkaniu ulegliśmy drużynie z miejscowości Kowale.

Piękna przygada z popularną ale i bardzo wymagającą dyscyplina jaką są Dwa ognie usportowione kończymy jako czwarta drużyna na Pomorzu. W grudniu zaczynaliśmy etapem gminnym i ciężka pracą na treningach, która po blisko trzech miesiącach dała nam wielki sukces. Wielkie brawa dla chłopców za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Klasyfikacja końcowa:

SP 6 Kwidzyn

SP 8 Tczew

CET Kowale

SPS Człuchów

SP 79 Gdańsk

SP 9 Rumia