X MISTRZOSTWA ZŁOTOWA W PŁYWANIU

Kolejny raz występ naszych najstarszych zawodników z grupy pływackiej zakończył się sukcesem na 10 mistrzostwach Złotowa w pływaniu. Choć konkurencja nie była mała, nasi uczniowie wielokrotnie stawali na podium. Ivan Lazariev 1 miejsce w st. klasycznym, Kuzmenko Vladyslav 2 miejsce w st. klasycznym, Kosiarkiewicz Marcelina 3 miejsce w st. grzbietowym, Ivan Lazariev 2 miejsce w st. grzbietowym, Kosiarkiewicz Marcelina 2 miejsce w st. dowolnym, Kuzmenko Vladyslav 2 miejsce w st. dowolnym, Kosiarkiewicz Marcelina 2 miejsce w st. zmiennym, Ivan Lazariev 2 miejsce w st. zmiennym, Kuzmenko Vladyslav 3 miejsce w st. zmiennym. Nasi zawodnicy zajęli również 3 miejsce w sztafecie 4x50m st. dowolnym w składnie Kosiarkiewicz Marcelina, Kuzmenko Vladyslav, Ivan Lazariev, Volodymir Rudenko. Oprócz medali naszym uczniom udało się też wylosować nagrody rzeczowe. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂

 

Wszystkie wyniki:

http://www.zcas.zlotow.pl/files/x-mistrzostwa-zlotowa-w-plywaniu.pdf