Wielkie WOŚP-owe granie za nami :)

Wielkie WOŚP-owe granie za nami♥️😍 kilka wspaniałych dni wypełnionych rywalizacją sportową, dobrym humorem, wspólnym pomaganiem i spotkaniami „przy kawie i ciastku” 🥰☺️

Kilka dni, bo zaczęliśmy turniejami sportowymi już tydzień temu (siatkówka kobiet oraz turniej koszykowy Open), w czwartek turnieje piłkarskie i koszykówkę rozegrali uczniowie ale to wczorajszy dzień był takim Mini Finałem w naszej szkole ☺️ od rana nasi siatkarze walczyli o puchary, uczniowie SPS podczas balu karnawałowego brali udział w „Orkiestrowych Wróżbach z Serca” – pełnych niespodzianek a po południu odbyły się turnieje OPEN czyli zaprosiliśmy gości spoza szkoły ☺️ jak zawsze frekwencja drużyn wysoka, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni 🥰 nowością w tym roku były zawody Smoczych Łodzi, które cieszyły się sporym zainteresowaniem – a tym samym porządnie „doładowały” puszkę WOŚP ♥️
Wszystkim zawodom towarzyszył słodki poczęstunek, pyszna kawka i herbatka zimowa (przygotowane przez nasz Samorząd Uczniowski i Wolontariuszy oraz całą Społeczność Uczniowską), które dodały zawodnikom sil
do gry a widzom do dopingu ☺️
Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i sponsorom za ogromne zaangażowanie ♥️
Do następnego roku, Się Ma!☺️