Wizyta Świętego Mikołaja – Biskupa z Miry

W  mikołajkowy poranek  klasy 1-6 Szkoły Podstawowej odwiedził nietypowy gość  – Biskup Mikołaj z Miry. Podczas spotkania  dzieci poznały historię prawdziwego św. Mikołaja. Wielką niespodzianką okazał się   specjalny  taniec naszych uczniów i nauczycieli  do „Piosenki o prawdziwym św. Mikołaju” w wykonaniu starszej koleżanki z klasy 7b.  Jej refren  „ Wierzymy, że Ty  o święty  Mikołaju przynosisz dobro nam i mówisz, lubię  dzielić się  tym , co mam. Rozdajesz nam nadzieję, by z wiarą patrzeć w dal; a Miłość to największy Twój dar” będzie wspaniałym drogowskazem w codziennym życiu  i na długo zostanie w naszych sercach . Rada Rodziców nie zapomniała poprosić Mikołaja o drobne upominki, za co serdecznie dziękujemy . Dalszą część dnia najmłodsi  spędzili  razem z wychowawcą w kinie a starsze  świętowały w klasowym gronie.