W mikołajkowym nastroju

Jednym z ważniejszych dni w roku jest  6 grudnia, kiedy do każdego z nas przychodzi św. Mikołaj. W domach dzień wcześniej pastujemy buty i wystawiamy je na parapetach, aby rano znaleźć w nich upominki. Ten dzień okazał się szczęśliwy szkole, gdyż i tutaj odwiedził nas Mikołaj ze swoją Śnieżynką .Tradycyjnym pytaniem było: ,,Byliście grzeczni?”. Chórem odpowiadaliśmy, że tak. Jednak nawet to nie wystarczyło, aby otrzymać słodki upominek. Każdy z nas musiał zaśpiewać piosenkę, powiedzieć wierszyk lub zaprezentować się w inny sposób. Czas św. Mikołaja był ograniczony, bo czekały inne osoby…a przecież nikt w ten dzień nie może pozostać bez mikołajkowego upominku.

Rada Rodziców nie zapomniała poprosić Mikołaja o dobre upominki, za co serdecznie dziękujemy

 

Tradycyjnym pytaniem było: ,,Byliście grzeczni?”. Chórem odpowiadaliśmy, że tak. Jednak nawet to nie wystarczyło, aby otrzymać słodki upominek. Każdy z nas musiał zaśpiewać piosenkę, powiedzieć wierszyk lub zaprezentować się w inny sposób. Czas św. Mikołaja był ograniczony, bo czekały inne osoby…a przecież nikt w ten dzień nie może pozostać bez mikołajkowego upominku.