Wyniki konkursu na najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową w języku obcym

Święta Bożego Narodzenia to czas wypełniony życzliwością, radością, ale także świąteczną magią jednoczącą ludzi. W związku z tym uczniowie klas 4-8 oraz klas LOS wykonując Bożonarodzeniową Kartkę udowodnili, że języki innych narodowości nie są im obce. Merry Christmas, Frohe Weihnachten, Feliz Navidad, Buon Natale, to najczęściej pojawiające się życzenia na świątecznych dziełach. Konkurs jak co roku cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego w tym roku poszerzyliśmy go o uczniów z klas LOS.

Laureaci klas 4-8 szkoły podstawowej:
1. Wiktoria Czajkowska 8a
2. Agata Chojnecka 8a
3. Magdalena Gappa 6b
wyróżnienia: Karolina Marcinowska 6b oraz Jakub Knopek 5a
Laureaci LOS:
1. Julita Sałuda 2c
2. Oliwia Wiśniewska 2d
3. Kyslytska Karyna 2e
wyróżnienia: Oleksandr Hrychanov 2e oraz Sandra Orłowska 2c