Zastępstwa 18. 12. 2018 (wtorek)

M. Gostomczyk
4. 8a SPS- I. Dickmann
5. 6b SPS I. Dickmann
6. 6b SPS – I. Dickmann

M.Przyszlak
5. Gr. LOS- A. Zachajczuk
6. Gr. LOS- A. Zachajczuk

A.Dombrowski
1. 3b LOS- zwolnieni
2. 3b LOS- zwolnieni
3. 1a LOS- I.Dickmann (matematyka)
4. 1a LOS- N. Wajer- Mindak (historia)
7. 3a LOS- zwolnieni
8. 3a LOS- zwolnieni

B. Korkus
1. gr. SPS- GimS- zwolnieni
2. gr. SPS- GimS- zwolnieni
3. gr. 4-5 SPS – A.Machoń
4. gr. 4-5 SPS – A.Machoń
5. Gr. LOS – M.Księżak (gr.łączona)
6. Gr. LOS – M.Księżak (gr.łączona)
7. Gr. 1SPS – Ł.Imianowski
8. Gr. 1SPS – Ł.Imianowski

W. Kujawska
1 Gr. 1 LOS- M. Topolewska(gr. łączone)
2. Gr. 1 LOS- M. Topolewska(gr. łączone)

R. Pawłowski
1 Gr. SPS – GimS- Ł. Kociołek(gr. łączone)
2. Gr. SPS – GimS- Ł. Kociołek(gr. łączone)

A.Górska
1.5a SPS- A. Kamyszek( zamiast 7,8 g. w 3 GimS)
2. 5a SPS- A. Kamyszek( zamiast 7,8 g. w 3 GimS)

I.Ostaszewska
3.Gr. 3 LOS- M. Topolewska/ N. Szultka(gr. łączone)
4. Gr. 3 LOS- M. Topolewska/ N. Szultka(gr. łączone)
5. Gr. 8 SPS- E. Szulc-Góra( j. niemiecki)
6. Gr. 8 SPS- D. Mazur( j. angielski)
7. gr. SPS- M. Topolewska
8. 6a SPS- zwolnieni

                          Zastępstwa 19. 12. 2018 (środa)

A.Dombrowski
1. 3b LOS- zwolnieni
2. 3b LOS- zwolnieni
3. 1a LOS- I.Dickmann (matematyka)
4. 1a LOS- N. Wajer- Mindak (historia)
7. 3a LOS- zwolnieni
8. 3a LOS- zwolnieni

Ł. Imianowski
1. gr. 6 SPS- GimS- A. Machoń(gr. łączona) mała salka
2. gr. 6 SPS- GimS- A. Machoń(gr. łączona) mała salka

R. Pawłowski
1 gr. GimS- Ł. Kociołek (gr. łaczona)
2. gr. GimS- Ł. Kociołek (gr. łaczona)

B. Romanowska
1 Gr. 2 LOS- I. Kubowicz (gr. łączone)
2. Gr. 2 LOS- I. Kubowicz (gr. łączone)

A.Dzięgielewski
1, Gr. 6 SPS – zwolnieni
2. Gr. 6 SPS – zwolnieni
6. 1a LOS- I. Dickmann, s.21
7. Gr. LOS- zwolnieni
8. Gr. LOS- zwolnieni

B. Korkus
5. Gr. 2-3 SPS – zwolnieni
6. Gr. 2-3 SPS – zwolnieni
8. gr. LOS- zwolnieni

                  Zastępstwa 20. 12. 2018 (czwartek)

Ł. Imianowski
1. gr. 6 SPS – GimS – B. Korkus(gr. łączona)
2. gr. 6 SPS – GimS – B. Korkus(gr. łączona)

R. Pawłowski
1 gr. GimS- Ł. Kociołek (gr. łaczona)
2. gr. GimS- Ł. Kociołek (gr. łaczona)

N. Szultka
1. Gr. 3 LOS- M. Topolewska/ I.Ostaszewska (gr. łączone)
2. Gr. 3 LOS- M. Topolewska/ I.Ostaszewska (gr. łączone)

B. Korkus
1. Gr. GimS- zwolnieni
2. Gr. GimS- zwolnieni
3. Gr. 1 SPS- M.Przyszlak
4. Gr. 1 SPS- M.Przyszlak
6. gr. LOS- M. Księżak (gr.łączone)pływalnia

             Zastępstwa 21. 12. 2018 (piątek)

B. Korkus
1. Gr. 2-3 SPS – Ł.Imianowski
2. Gr. 2-3 SPS – Ł.Imianowski
5. Gr. 8 SPS- GimS- A. Sydorenko
6. Gr. 8 SPS- GimS- A. Sydorenko
7. Gr .LOS- zwolnieni
8. Gr. LOS- zwolnieni