Drogi Rodzicu!

Bycie rodzicem to jedna z najpiękniejszych ról w życiu. Jednak jest to rola bardzo wymagająca – Twojej uważności, cierpliwości i Twojego wsparcia… Jeśli choć raz postawiłeś sobie pytanie “Co jeszcze mogę zrobić, by wesprzeć moje dziecko?” lub zdarzają Ci się czasem sytuacje kryzysowe w rodzicielstwie – jesteś w dobrym miejscu 🙂

Szkolny SOR chce wesprzeć Ciebie, Rodzicu 🙂 dlatego na tej stronie zebrałyśmy dla Ciebie propozycje szkoleń/ i lub darmowych webinarów dla rodziców, kilka informacji, artykułów, poradników oraz propozycje literatury, które wesprą Cię jako rodzica.

Zebrane poniżej materiały pomogą Ci zadbać o Twoje potrzeby, o potrzeby Twojego dziecka oraz o Waszą relację – tak by opierała się ona na bliskości, miłości, zrozumieniu, wsparciu oraz wzajemnym szacunku. Krótko mówiąc “by Tobie i Twojemu dziecku żyło się lepiej” 🙂

Oczywiście, w razie jakichkolwiek wątpliwości serdecznie zapraszamy na konsultacje, członkowie SOR’u, nasze Panie pedagog i psycholog chętnie pomogą/ wesprą zarówno uczniów jak i ich rodziców osobiście, poniżej przypominamy godziny dyżurów 🙂

 

 

 

 

Pomoc specjalistów

Drogi Rodzicu, jeżeli czujesz, że sam nie poradzisz sobie z problemem i potrzebujesz profesjonalnej pomocy terapeutycznej skorzystaj z pomocy: Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży.

 

REJESTRACJA

(59) 71 42 387

+48 690 465 430

ZADZWOŃ I ZAREJESTRUJ SIĘ BEZPŁATNIE!
Rejestracja telefoniczna dostępna jest w godzinach funkcjonowania ośrodka.

ADRES OŚRODKA

ul. Szczecińska 16
77-300 Człuchów
przy SPZOZ w Człuchowie

strona www: www.osrodekopiekipsychologicznej.pl

GODZINY OTWARCIA

Pn.: 8.00 – 16.00
Wt.: 11.00 – 20.00
Śr.: 11.00 – 20.00
Cz.: 11.00 – 20.00
Pt.: 8.00 – 16.00
W weekendy nieczynne