Świetlica na odległość? Czemu nie!

Drodzy Rodzice, nasze kochane Świetliczaki! Chociaż nie możemy spotkać się w naszych salach świetlicowych, nie oznacza to, że my zwalniamy tempa. Wiemy doskonale jak bardzo brakuje nam wspólnego czasu. Dlatego postanowiłyśmy przygotować dla Was propozycje zabaw, zadań i wyzwań, które pozwolą nam wszystkim przetrwać ten trudny czas i ciekawie go zapełnić. Znajdziecie nas pod adresami:

Klasy I-III:

https://zss.czluchow.org.pl/ksztalcenie-na-odleglosc/uczen/1-3-sps/

Klasy IV-VIII:

4-8 SPS

Zachęcamy Was do wspólnej zabawy, oraz do relacjonowania Waszych dokonań, które możecie nadsyłać pod adres mailowy:

Klasy I-III: m.stopa@zssczluchow.pl

Klasy IV-VIII: r.nowicka@zssczluchow.pl lub e.pruska@zssczluchow.pl

Będzie nam niezmiernie miło, gdy zechcecie podzielić się swoim spędzonym z nami czasem.

Do zobaczenia!